konferencje IEiAK

Konferencja: Antropologia w działaniu – od wymiaru lokalnego do globalnego -13 maja 2015r.

Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji pt. Antropologia w działaniu – od wymiaru lokalnego do globalnego, która odbędzie się w dniu 13 maja 2015 roku w Cieszynie. Miejscem obrad jest Muzeum Śląska Cieszyńskiego, ul.

Zaproszenie na konferencję naukową

Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji naukowej pt.: „Między ładem a żywiołem – człowiek w przestrzeni społecznej i kulturowej współczesnego miasta, która odbędzie się w dniach 14 i 15 maja 2014 roku. Organizatorem konferencji jest Zakład Teorii i Badań Kultury Współczesnej oraz Zakład Antropologii Pogranicza i Społeczności Lokalnych Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

Dyrekcja Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego uprzejmie zaprasza do udziału w konferencji pt. Globalizacja jako wyzwanie dla zachowania i upowszechniania dziedzictwa kulturowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Konferencja odbędzie się w dniach 15-16 maja 2013 r. w Cieszynie (Sala 02 ASK, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji, ul. Bielska 62). Szczegóły programowe znajdują się w załączniku.

Zaproszenie do udziału w konferencji

Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

Szanowni Państwo, w imieniu pracowników Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego uprzejmie zapraszamy do udziału w konferencji pt. Globalizacja jako wyzwanie dla zachowania i upowszechniania dziedzictwa kulturowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załącznikach.

Konferencja naukowa: "Obszary kulturowe współczesnego miasta-funkcje i pogranicza".

Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

Zakład Teorii i Badań Kultury Współczesnej oraz Zakład Antropologii Pogranicza i Społeczności Lokalnych w Instytutcie Etnologii i Antropologii Kulturowej Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego zapraszają Państwa do udziału w konferencji "Obszary kulturowe współczesnego miasta - funkcje i pogranicza", która odbędzie się w dniach 23-24 października w budynku głównym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Szczegółowy program obrad znajduje się w załączniku.