header
Seminarium metodologiczne
WEiNoE

Zakład Pedagogiki Specjalnej, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie, ma zaszczyt zaprosić państwa na II Seminarium metodologii badań w obrębie pedagogiki specjalnej, które odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2015 w Cieszynie w budynku głównym Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji. Ogólnopolskie seminarium naukowe jest kontynuacją dyskusji zainicjowanych przez pracowników Katedry Pedagogiki Specjalnej Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK w Toruniu, w grudniu 2013 roku, nad metodologiczną wieloparadygmatycznością badań prowadzonych w obszarze nauk społecznych i humanistycznych ze szczególnym uwzględnieniem problematyki podejmowanej na gruncie pedagogiki specjalnej.


W ramach Seminarium w pierwszy dzień przewidziane są wykłady znamienitych gości i dyskusje na nurtujące problemy metodologiczne z jakimi borykają się nierzadko badacze, w tym również pedagodzy specjalni, natomiast w drugi dzień przewidziano warsztaty metodologiczne.


Zachęcamy do udziału w Seminarium. Wszelkie niezbędne informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się w załączniku.
Z wyrazami szacunku w imieniu Komitetu Organizacyjnego
Magdalena Bełza    

Komitet Organizacyjny:
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego      
Prof. dr hab. Zenon Gajdzica

Sekretarze:
dr Dorota Prysak                                                                        
dr Magdalena Bełza

ZałącznikWielkość
II Seminarium metodologii badań w obrębie pedagogiki specjalnej. Karta zgłoszenia.113.08 KB
Plakat1004.96 KB
 
Poczta
Książka teleadresowa
Rekrutacja
Nowa strona internetowa wydziału
Wideo
Warto przeczytać
PARTNERZY