Rekrutacja na szkolenie dla animatorów kultury:"Procesy grupowe i facylitacja" do 26 maja!

Szanowni animatorzy i animatorki,

Serdecznie zapraszamy na czwarte z cyklu szkoleń dla animatorów kultury z małych i średnich ośrodków (do 100 000 mieszkańców)!

Na szkoleniu "Procesy grupowe i facylitacja", które odbędzie się w dniach 17-19 czerwca 2015 roku w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach, poznasz mechanizm procesu grupowego, metody rozwiązywania sytuacji konfliktowych, wzmocnisz pewność siebie jako facylitatora i dowiesz się, jak zapanować nad swoimi emocjami w trakcie zarządzania zespołem. Zapisy trwają do 26 maja, a o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń!

Czytaj więcej o szkoleniu i przejdź do formularza zgłoszeniowego.

Całoroczny program szkoleń dla animatorów kultury, z którym można zapoznać się tutaj, jest odpowiedzią na rekomendacje z NieKongresu Animatorów Kultury i wynikiem konsultacji NCK i Forum Kraków.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia portalu Platforma Kultury i Kadra Kultury, gdzie już w poniedziałek ogłosimy rekrutację na kolejne ze szkoleń: "Rzecznictwo na rzecz rozwoju animacji kultury"!

Jeżeli chcą Państwo zrezygnować z otrzymywania informacji o działaniach skierowanych do animatorów kultury, prosimy wysłać wiadomość na adres: imadej@nck.pl

Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja portalu Platforma Kultury