Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza na organizowane w najbliższym czasie wydarzenia. Proponowane szkolenia dotyczą rozwoju, zarówno umiejętności miękkich, jak i specjalistycznych kompetencji przydatnych do funkcjonowania na rynku pracy. Szkolenia poprowadzą specjaliści zewnętrzni znający poruszane kwestie od strony praktycznej. Uczestnictwo w warsztatach stanowi okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych kontaktów.

Plan najbliższych inicjatyw Biura Karier:

Celem szkolenia jest poznanie technik improwizacyjnych pomocnych w budowaniu relacji, twórczym rozwiązywaniu problemów oraz swobodnym reagowaniu na sytuacje kryzysowe.
data: 18 maja 2015 r.
czas trwania: 10:30-13:30
miejsce: sala 133, Rektorat Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice)

Celem szkolenia jest pokazanie najważniejszych zagadnień z zakresu prawa prasowego, etyki zawodowej oraz warsztatu dziennikarskiego, a także specyfiki pracy w telewizji.
data: 19 maja 2015 r.
czas trwania: 13:00-16:00
miejsce: sala 133, Rektorat Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice)

Celem szkolenia jest poznanie tajników techniki Assessment Center, która często stosowana jest przez rekruterów poszukujących kandydatów do pracy.
data: 20 maja 2015 r.
czas trwania: 09:30-14:00
miejsce: sala 133, Rektorat Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice)