IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Szkoła – kultura – środowisko lokalne”
Instytut Nauk o Edukacji

19 i 20 października 2015 r. na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji UŚ w Cieszynie odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. „Szkoła – kultura – środowisko lokalne” organizowana przez Zakład Pedagogiki Społecznej i Edukacji Międzykulturowej Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie naukowe jest kontynuacją cyklu „Aktywizacja jednostek, grup i zbiorowości w środowisku lokalnym”.

Konferencja została objęta honorowym patronatem: JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia, Dziekana Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji prof. dr. hab. Zenona Gajdzicy, Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla, Burmistrza Cieszyna Ryszarda Macury oraz Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk.

Zapraszamy do udziału w konferencji.

program konferencji Cieszyn 19-20.10532.22 KB